החזר מס אמריקאי

ניתן לקבל החזרי מס מארה”ב כאן בישראל!

אם יש לך ילדים הזכאים לאזרחות אמריקאית תוכל לקבל החזר מס אמריקאי בסכום של עד 1,400$ דולר על כל ילד. כמו כן אם למדת באוניברסיטה בישראל, ייתכן שאתה זכאי להחזר שכר לימוד בסכום של עד 1,000$, זהו סוג של מס הכנסה שלילי.

כל שעליך לעשות על מנת לקבל את ההחזר מס מארה”ב הוא להגיש דוח אחד בשנה למס ההכנסה בארה”ב!

קצת על החזר מס אמריקאי

בשנים האחרונות, מס ההכנסה האמריקאי מגביר מאוד את הפיקוח בישראל, כך שבמוקדם או במאוחר כל ישראלי אזרח אמריקאי יידרש להגיש דוחו”ת מס הכנסה אמריקאים, וייתכן אף לשלם קנסות על שנים בהם לא הגיש את הדוח, רשות המיסים האמריקאית מפעילה תכנית מיוחדת עבור אזרחי ארצות הברית הגרים מחוץ לארצות הברית ובכלל זה כאן בישראל, בה ניתן ליישר קו עם רשויות המס בלי לשלם קנסות כלל, למידע נוסף על מיסוי אזרחי ארצות הברית הגרים בישראל – בקרו בדף גילוי מרצון.

החזר מס בארה"ב

החזר מס בארה”ב

איך רשות המיסים האמריקאים תדע שאני חייב במס? פשוט מאוד! מדינת ישראל חתמה על הסכם ה FATCA לפיו מדינת ישראל תקבל מהבנקים את הפרטים המלאים כולל תנועות בחשבון של כל אזרח אמריקאי המחזיק חשבון פננסי כל שהוא בישראל, (חשבון בנק, קרן פנסיה, קרן השתלמות וכו’) ותדווח עליו לרשויות בארה”ב.

החזר מס מארה”ב נשמע מפחיד? יש מה לעשות!

מכיוון שאלו שמגישים דוחות מסודרים בדרך כלל אינם חייבים במס, ויכולים גם לקבל החזר מס אמריקאי מארה”ב במקרים שונים כמו קצבת ילדים, החזר שכר לימוד ועוד.

במקרים של זכאות להחזר מס בארה”ב – את הכסף מבקשים ומקבלים במסגרת הגשת דוחות מס הכנסה אמריקאים ויש לדווח על כל ההכנסות כאן בישראל. תתכן במקרים מסויימים חבות מס, אך כאמור במקרים רבים ישנה זכאות להחזר מס מארה”ב, פשוט מקבלים צ’ק בדואר.

את הדו”ח יש למלא במקצועיות ובדייקנות רבה, ניתן לדווח אלקטרונית, דבר שמזרז הליכים, והכסף מגיע אליכם מהר יותר.

צוות אמריקן דוקס יגיש עבורכם את הדוח השנתי, ונדאג שתקבלו את ההחזר המקסימלי המגיע לכם מארה”ב!

צרו קשר לקבלת טיפול מסור, אמין ומקצועי בהחזר מס בארה”ב.

קראו עוד על: הכנת דוחות מס אמריקאיים

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שתף בפייסבוק
שלח בווטסאפ
שתף באימייל

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן