אזרחות אמריקאית לילדים – חוק הסבא

מחפשים מידע על איך לקבל אזרחות אמריקאית לילדים? כמובן! היום יותר מאי פעם, קל ופשוט להשיג אזרחות אמריקאית לילדים, המקנה מגוון רחב של הטבות.

American Docs עומדת מאחוריכם בהתקשרות מול שלטונות המס האמריקאיים, ומסייעת בהליכים הבירוקרטיים להשגת אזרחות אמריקאית לילדים, תוך הימנעות מתשלומי מס מיותרים.

איך לקבל אזרחות אמריקאית לילדים? חוק הסבא ומה שבניהם

זכאות לאזרחות אמריקאית לילדים – היום זה קל יותר מאי פעם

אם אתם אזרחי ארה”ב וגרתם בארצות הברית, או אם הסבא והסבתא התגוררו בארה”ב במשך 5 שנים, תוכלו לקבל אזרחות אמריקאית לפי חוק הסבא.

חוק הסבא הוא כינוי לתיקון שבוצע בחוק האמריקאי, שמדגיש את התנאים להעברת הזכות לקבלת אזרחות אמריקאית מהורה לילדיו בכל מקרה בו המשפחה גרה מחוץ לארה”ב.

איך עומדים בתנאי חוק הסבא לקבלת אזרחות אמריקאית?

כל המידע על הוצאת אזרחות אמריקאית לילדים – כדי לקבל אזרחות אמריקאית לילדים, חוק הסבא דורש לעמוד בתנאי החוק ויש לעבור כמה שלבים, נסקור אותם כאן בקצרה:

א. שלב איסוף המסמכים

בשלב ראשון עליכם לאסוף את המסמכים המתאימים, המסמכים כוללים בין היתר:

✔️ הוכחות שהות – אלו המסמכים הכי חשובים בכל התהליך של קבלת אזרחות אמריקאית במסגרת חוק הסבא, עליכם להוכיח שאו סבא או סבתא גרו במשך 5 שנים בארצות הברית, גליונות ציונים מבתי ספר ומכללות, מסמכי עבודה וביטוח לאומי אמריקאי, הם חלק מהמסמכים המתקבלים, חשוב מאוד שבעלי ניסיון יעברו על המסמכים שבידכם כדי לוודא שהם מספיקים ובקשתכם לא תדחה, (אצלנו יש שרות ‘עזרה באיתור מסמכים’, העוזר לכם להשיג הוכחות שהות מארה”ב).

✔️ מסמכים אמריקאים – כולל תעודות לידה, תעודות אזרחות, דרכונים (עוד על דרכון אמריקאי), ועוד. המסמכים הללו נדרשים עבור ההורה האמריקאי וגם עבור הסבא/סבתא.

✔️ מסמכים ישראליים – כולל תעודות לידה, תעודות נישואין, ועוד, המסמכים נדרשים עבור ההורה האמריקאי וגם עבור הסבא/סבתא, בנוסף יש לתרגם את כל המסמכים בעברית (אצלנו תרגום המסמכים כלול במחיר השרות).

✔️ תמונות – 2 תמונות עדכניות בגודל 5 ס”מ על 5 ס”מ.

✔️ צ’ק על סך 1,170 דולר.

ב. שלב הבדיקה ומילוי הטפסים

לאחר שאספתם את כל המסמכים, יש לעבור ולראות שכל הדרוש ישנו. יש למלא טפסי N600K וG1145. בשלב זה יש להחליט לפי הנסיון, לאיזה משרד בארה”ב כדאי להפנות את התיק.

ג. שלב שליחת המסמכים ובדיקתם

לאחר שכל המסמכים נבדקו, והכל מוכן, יש לשלוח את הטפסים לארה”ב, ייקח כשבועיים עד שיגיע האישור הראשון עם קבלה על הצ’ק של ה – 1,170 דולר. לאחר מכן יעברו עוד כמה חודשים, תלוי במשרד הנבחר, עד שמקבלים הודעה מהמשרד המטפל במסמכים בארה”ב.

המשרד יודיע לכם אם צריך לשלוח מסמכים נוספים, או שהכל מוכן לשלב הבא.

ד. שלב קביעת הראיון

יקבע לכם ראיון אישי, בו צריכים להופיע ההורה האמריקאי והילד המתאזרח לפי ‘חוק הסבא’, (הסבא/סבתא אינם צריכים להיות נוכחים). בדרך כלל ניתן לדחות את התור לפי הצורך, ואף להקדים מעט.

ה. הראיון האישי

בשלב זה תגיעו לראיון, בו תשאלו כמה שאלות, יתכן ותתבקשו להציג מסמכים מסוימים.

מזל טוב! הילד שלכם אזרח ארה”ב. (דגל ארה”ב קטן יוענק במקום…)

ניתן להשתמש בזכויות החוק עד גיל 18 של הילד.

איך לקבל אזרחות אמריקאית לילדים?
איך לקבל אזרחות אמריקאית לילדים?

מי זכאי לאזרחות אמריקאית? הבטיחו את זכויותיכם וזכויות ילדיכם

אנו מזמינים אתכם, המעוניינים להנפיק אזרחות אמריקאית לילדים שלכם, לממש את זכויותיכם לקבלת הקרדיט המגיע לכם באמצעות חוק הסבא.

צוות אמריקן דוקס ערוך להסיר מכם את הבירוקרטיה המתישה ולהבטיח את זכויותיכם וזכויות ילדיכם לקבלת דרכון אמריקאי ולדאוג לאזרחות אמריקאית.

צרו קשר לטיפול יעיל, מקצועי על ידי צוות מומחי המס של אמריקן דוקס.

עוד יכול לעניין אתכם:

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שתף בפייסבוק
שלח בווטסאפ
שתף באימייל

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן