טפסים לקבלת אזרחות אמריקאית לילדים

 

טפסים לקבלת אזרחות אמריקאית לילדים

אזרחות אמריקאית לילדים – טפסים

הטפסים הדרושים לקבלת אזרחות אמריקאית לילדים


חלק חשוב בתהליך קבלת אזרחות אמריקאית לילדים מכח חוק הסבא הוא מילוי הטפסים. מילוי הטפסים חובה שיעשה בצורה מדוייקת ומקצועית כדי למנוע בעיות רבות, עד כדי דחיית הבקשה וחסימת האפשרות לקבלת אזרחות אמריקאית לילדים!
נסקור כאן את הטפסים שיש למלא ואת הפרטים אותם ממלאים בטפסים אלו בתהליך הוצאת דרכון אמריקאי:
ראשית – טיפ קטן ישנו טופס שנקרא 1145, שהוא יכול לעזור מאוד בכל הטיפול בתיק קבלת האזרחות. לאחרונה פנה אלינו אדם ששלח את הטפסים והבקשה דרך מישהי לא מקצועית בבקשה לעזרה.

שלחנו לפני כמה חודשים את המסמכים אין לי מושג מה קורה עם זה, אולי תוכלו לעזור לי?

האדם הזה ועוד אנשים רבים ששולחים את הטפסים מפסידים כמה וכמה יתרונות שאפשר להרוויח כשעושים את התהליך דרך איש מקצוע, אמנם זה עולה כסף, אבל זה שווה כל שקל, בפרט אם לוקחים בחשבון שההוצאה על הטיסה והאגרה הם סכומים גבוהים מאוד, חבל להפסיד את הכסף הזה בידיים לא מקצועיות.

סוגי הטפסים לקבלת אזרחות

הטופס הזה – 1145 הוא טופס קצר מאוד ממלאים בו שם פרטי, שם אמצעי ושם משפחה. בנוסף ישנם עוד 2 שדות: כתובת אימייל וטלפון נייד.

טופס זה משמש לצורך יצירת קשר אתכם תוך כדי התהליך של האזרחות האמריקאית, בעבר וגם היום מי שלא שולח את הטופס הזה כל התקשורת עם המשרדים בארה”ב יעברו דרך הדואר הרגיל שיכול לקחת הרבה זמן, ואף להאבד בדרך וכך כל העבודה יכולה לרדת לטמיון. כשממלאים את הטופס הזה התקשרות מהירה קצרה ולא אובדת (אולי לתיבת הספאם אבל לא קשה למצוא שם דברים…)

הטופס השני והעיקרי שיש למלא הוא טופס N-600K, הטופס הזה הוא טופס ארוך עם הרבה מאוד פרטים, חלק ראשון ממלאים את פרטי הילד שאותו רוצים לאזרח כולל שם, מגדר, גובה, כתובת, טלפון ועוד. החלק השני הוא הפרטים של ההורה האמריקאי, חלק שלישי – פרטים על הסבא או הסבתא שעם השהות שלהם משתמשים.
אחר כך ישנם פרטים כלליים גם על ההורה השני (הישראלי) זמני השהות, מקום מועדף לראיון בארצות הברית וחתימה ותאריך.
לפרטים נוספים פנו אלינו!

קראו מידע גם על הנושאים הבאים:

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שתף בפייסבוק
שלח בווטסאפ
שתף באימייל

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן