ויזה לארה”ב

איך להוציא ויזה לארצות הברית?

ויזה לארה"ב
איך מוציאים ויזה לארה”ב?

הוצאת ויזה לארה”ב

הנפקת ויזה לארה”ב הינו תהליך מורכב. אם תהיתם איך להגיש בקשה לויזה לארצות הברית – אתם במקום הנכון! במאמר הבא תקבלו את כל המידע ומענה על שאלות חשובות כמו – איפה מוציאים ויזה לארה”ב? / במה זה כרוך? / כמה זמן זה לוקח / אילו טפסים צריך למלא ועוד..

התהליך מתחיל בהחלטה שלכם לטוס לארה”ב, מכל סיבה שלא תהיה. אתם בודקים מחירי טיסה מבררים את כל מה שצריך בנושא.

כדי להיכנס לארה”ב צריך ויזה!

>למילוי טופס מקוון להוצאת ויזה לארה”ב – לחצו כאן<

כניסה לארה”ב לישראלים מצריכה בשלב זה ויזה לארצות הברית, ואת הויזה יש להוציא בשגרירות ארה”ב בישראל.

תהליך ויזות לארצות הברית מתחיל ברישום, יש למלא טפסים אינטרנטיים ארוכים, עם שאלות שונות ומשונות, ופרטים כאלו ואחרים. כמובן שהטופס כולו באנגלית, ולא באנגלית קלה

הפרטים שיש למלא בטופס הוצאת ויזה לארה”ב כוללים בין היתר:

שם מלא בעברית ובאנגלית, שמות קודמים, מגדר, מצב משפחתי, תאריך לידה, מקום לידה, מקום מגורים, אזרחויות, מספרי זהות, כתובת מגורים מלאה (ארץ, עיר, רחוב ומספר, מיקוד), כתובת לקבלת דואר, טלפונים נייחים וניידים, כתובת דוא”ל.

שם האבא, תאריך לידה של האבא, אזרחותו של האבא, מקום הימצאו של האבא, מעמדו החוקי של האבא, שם האמא, תאריך לידה של האמא, אזרחותה של האמא, מקום המצאה של האמא, מעמדה החוקי של האמא, שם בן/בת הזוג, תאריך לידה של בן/בת הזוג, אזרחותו של בן/בת הזוג, מקום המצאו של בן/בת הזוג, מעמדו החוקי של בן/בת הזוג, פרטים על קרובי משפחה בארה”ב.

מטרת הנסיעה, משך השהות בארה”ב, פרטים על איש קשר בארה”ב, מי משלם על הנסיעה, פרטים על הנוסעים יחד אתכם, רשיון נהיגה אמריקאי, פרטים על ויזה קודמת, פרטים על בקשות קודמות לויזה שנדחו מכל סיבה שלא תהיה, פרטים על ויזה לארה”ב שבוטלה, פרטים על לקיחת טביעת אצבע מכם בעבר, פרטים על תהליך התאזרחות אמריקאית.

פרטים על עבודה בהווה ובחמש השנים האחרונות, כולל מקום עבודה, שמות מעסיקים, מהות העיסוק, גובה ההכנסות, פרטים על לימודים להשכלה גבוהה, מקום הלימודים, מהות הלימודים, תאריכי הלימודים.

שפות שאתם דוברים, השתייכות לכת, מדינות שביקרתם ב5 שנים האחרונות, חברות בארגוני צדקה, מומחיות בשימוש בחומרי נפץ או חומרים מסוכנים, שירות בצבא, מחלות מסוכנות ועבר פלילי.

הוצאת ויזה לארצות הברית
איך עושים ויזה לארצות הברית?

מי צריך ויזה לארצות הברית?

כעקרון כל אזרח ישראלי שאין לו אזרחות נוספת, חייב לקבל ויזה כדי להכנס לארה”ב, רשויות ההגירה בארה”ב מחזירות ארצה ישראלי שמגיע ללא ויזה על חשבון חברת התעופה, זו הסיבה שלפני העליה למטוס כאן בארץ יבקשו לראות ויזה לארה”ב, אחרת לא יתנו לכם לעלות על המטוס.

מי שיש לו אזרחות נוספת, והוא מחזיק בדרכון בתוקף של אחת המדינות הפטורות מויזה, וכמובן מי שנושא דרכון אמריקאי, אינו זקוק לויזה. את רשימת המדינות הפטורות מויזה ניתן למצוא כאן.

גם דיפלומטים ואנשי ממשל זקוקים לויזה, אם כי תהליך הנפקת ויזה לארה”ב במקרה זה הוא שונה.

מה הפרוצדורה של הנפקת ויזות לארצות הברית?

אז לענות לכם על השאלה של איך מוציאים ויזה לארה”ב – כעקרון יש להנפיק שובר מיוחד שנקרא DS-160, בשובר זה ישנן שאלות רבות ומגוונות, וחשוב למלא ולענות על הכל נכון, טעות קטנה בתהליך הנפקת השובר, עלולה לגרום לויזה לא היות תקפה או להיות מסורבת.

לאחר הנפקת השובר יש לשלם עבור הויזה ואז לקבוע תור, במידה והנכם מעל גיל 14 ומתחת לגיל 80, במידה ואתם מתחת לגיל 14 או מעל גיל 80, אין צורך להגיע לראיון, וניתן לבצע את כל התהליך בדואר.

מה קורה בזמן הריאיון, האם יסרבו לי לויזה לארצות הברית?

במהלך הראיון, ינסו לבדוק האם אתם מסוכנים לארה”ב, האם אתם עלולים ליפול לנטל על אזרחי ארה”ב, והאם יש חשד סביר לכך שתנסו להשתקע שם או לעבוד באופן לא חוקי.

פעמים רבות בקשות ויזות לארצות הברית, של צעירים אחרי צבא מסורבות, וזאת בעקבות החשש מהרצון שלהם לעבוד בארה”ב ואולי להשתקע שם.

כעקרון לקונסול יש זכות לסרב לכל בקשה שהוא מוצא לנכון, במקרה של סירוב בקשה, אגרת הויזה אינה חוזרת למועמד.

מי יכול להוציא ויזה לארה”ב? ומי לא?

כעקרון כל אדם רשאי להגיש בקשה להנפקת ויזה לארה”ב, וכאמור לקונסול יש סמכות לסרב לו. מי שנושא דרכון אמריקאי, אינו רשאי להגיש בקשה לקבלת ויזה.

(זה קורה לבעלי אזרחות אמריקאית שרוצים לטוס בדחיפות לארה”ב, ואינם רוצים להמתין כחודש עד לקבלת הדרכון, הנפקת ויזה יכולה לקחת פחות זמן ולכן הם יתפתו להגיש בקשה לויזה. חשוב לדעת שניתן להנפיק דרכון מהיר במקרים מסוימים).

כמה זמן לוקח להוציא ויזה לארה”ב?

כעקרון מאז הראיון לוקח כשבועיים עד שהויזה מגיעה לבית המועמד, ניתן לקצר את הזמן על ידי יצירת קשר עם דואר ישראל, ובקשה להגיע לקחת את הויזה ממוקד השליחים במקום להמתין עד לקבלת ויזה לארה”ב.

צריך לקחת בחשבון, שהתורות נתפסים וכמה שיותר מהר שתקבעו תור לויזה לארצות הברית, יותר מוקדם יהיה תאריך הראיון שלכם. בדרך כלל ניתן למצוא תורות בטווח זמן של כשבוע עד שבועיים קדימה, אבל זה דינמי ומשתנה כל הזמן.

הנפקת ויזה לארה"ב
כמה זמן לוקח להוציא ויזה לארה”ב?

אוקיי, מה עכשיו?

מכיוון שהתהליך מסובך מומלץ מאוד להיעזר בשירותי איש מקצוע ולא לנסות להנפיק את הטפסים לויזה לבד.
אז אם אתם חושבים על הוצאת ויזה לארצות הברית, כדאי לכם לשקול להנפיק ויזה לארה”ב באתר אמריקן דוקס!

רוצים לקבל מידע נוסף על איך מוציאים ויזה לארה”ב? צרו קשר לטיפול זריז ומקצועי.

מוזמנים לקרוא על:

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שתף בפייסבוק
שלח בווטסאפ
שתף באימייל

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן