ייעוץ מס לארה”ב

חיפשתם מידע בנושא ייעוץ מס לארה”ב? או ייעוץ מס אמריקאי? אתם במקום הנכון!

אם אתה אזרחים אמריקאים, או שיש לכם השקעות נדל”ן או עסקים אחרים בארה”ב, חלה עליכם חובה לטפל בנושא המיסוי, רצוי בעזרת ייעוץ מס אמריקאי. 

אף אחד לא מעוניין להסתבך עם ארה”ב, ולכן מומלץ מאוד לטפל בנושא בצורה המיטבית ולקבל ייעוץ מס בארה”ב כדי למנוע קנסות גבוהים ואפילו רישום פלילי בארה”ב שעלול חלילה לסבך אתכם.

ייעוץ מס לארצות הברית – למה ייעוץ מס אמריקני כל כך חשוב?

ייעוץ מס בארה"ב
ייעוץ מס בארה”ב – כל היתרונות

באופן כללי בעקבות אמנת המס בין ישראל לארה”ב לא תשלמו מס כפול, גם שם בארה”ב וגם כאן בישראל, מה שקורה זה שכאשר ההכנסה היא מארה”ב, משלמים קודם את המס שם לפי מדרגות המס של רשויות המס בארה”ב, ואח”כ מביאים את הדו”ח האמריקאי ואת המס ששולם עליו לרואה החשבון כאן בישראל, והוא מזכה אתכם על התשלום ששילמתם לארה”ב, כך שהסכום יורד ממה שאתם חייבים לרשות המס הישראלית.

עוד חשוב לדעת על ייעוץ מס לארצות הברית: באופן כללי, כשזה נוגע לייעוץ מס אמריקאי, פעמים רבות ניתן לתכנן את המס בארה”ב בצורה הנכונה כך שתשלמו מינימום, ותקבלו מקסימום. וזאת כמובן בעזרת ייעוץ מס ו/או קריאה מקיפה באתרים העוסקים במיסוי.

חשוב לזכור לתעד את כל ההכנסות וההוצאות בצורה מסודרת, כדי שלא נאבד אף הוצאה, ונמצא את עצמנו משלמים מס על כסף שלא הרווחנו.

הבסיס להחלטה על צורת ההשקעה בארה”ב

שיקולי מס יכולים להיות בבסיס ההחלטה איך תהיה צורת ההשקעה בארה”ב באופן ישיר, דרך חברה שקופה לייעוץ מס בארה”ב (LLC ), או דרך חברה בע”מ בישראל וכו’, תוכלו להיעזר בחברת אמריקן דוקס כמובן לייעוץ מס בארה”ב.

לפני כל החלטה על צורת ואופי ההשקעה חשוב לבדוק ולקבל ייעוץ ממומחים בתחום המיסוי האמריקאי, היות והדברים יכולים להשליך על המס שנשלם למשך הרבה שנים.

ייעוץ מס אמריקני
ייעוץ מס אמריקני – למה זה חשוב?

ייעוץ מס בארצות הברית: למה צריך ייעוץ מס אמריקני?

חשוב גם לטפל בנושאי המיסוי בהקדם האפשרי, פתיחת תיק מס הכנסה בארה”ב לוקחת זמן, וכאשר מאחרים להגיש דוחות שונים, עלולים לקבל קנסות גבוהים על איחור.

לפעמים ניתן לבקש בקשה להארכת זמן ההגשה, אבל חשוב מאוד לעמוד בלוחות הזמנים של הרשויות בארה”ב בכדי להימנע מאי נעימויות ותשלומי קנס גבוהים.

דוחות המס צריכים להיות מוכנים ומשודרים כל שנה לרשויות המס האמריקאיות הפדראלית והמקומית, עד ה 15 באפריל, ניתן לקבל הארכה של עד ה 15/10 אבל צריך להגיש את הבקשה להארכה בזמן, ואז היא מתקבלת אוטומטית.

למתגוררים מחוץ לארה”ב זמן ההגשה הראשון הוא עד ה 15 ביוני, חודשיים נוספים מעבר למתגוררים בארה”ב.

ככלל, ייעוץ מס לארה”ב צריך להיות על בסיס שוטף, כדי לטפל בבעיות שמתעוררות, ולמנוע תקלות אפשריות במהלך השנה, לקראת פתיחת עונת המס, בזמני ההגשה, ולאחריהם, במקרה של חובות תשלומי מקדמות מס.

הניסיון מלמד שטיפול בדוחות בידיים לא מקצועיות גורם לסיבוכים קשים, ולבעיות שקשה לתקן אותן, ולכן בכל הנוגע לייעוץ מס אמריקני, מומלץ מאוד להפקיד את הטיפול בבירוקרטיה האמריקאית בידיים טובות ומנוסות.

כמה מס משלמים בארה”ב? 

בדרך כלל על רווחים נטו של עד 10,000 דולר משלמים כ 10% מס, מעבר לזה יש מדרגות של 12%, 22% וכו’. אבל כמו שהסברנו, הסכומים הללו מזכים אותנו דולר מול דולר על המס שנצטרך לשלם בישראל.

חוץ מייעוץ מס בארה״ב, תמצאו עוד מידע נוסף:

למידע נוסף בנושא לייעוץ מס לארה”ב, אפשר לפנות לאמריקן דוקס לייעוץ ראשוני חינם בנושא ייעוץ מס בארצות הברית.

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שתף בפייסבוק
שלח בווטסאפ
שתף באימייל

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן