הנפקת ויזה לארה”ב

הנפקת ויזה לארה"ב

מי צריך הנפקת ויזה לארה”ב?

כל אזרח של מדינה שאין לה הסכם עם ארצות הברית, נדרש לקבל ויזה לפני נסיעתו לארצות הברית, אלא אם כן הוא נושא דרכון של אחת המדינות המשתתפות בתכנית הפטור מויזה של מחלקת המדינה האמריקאית. את רשימת המדינות המשתתפות בתכנית הפטור ניתן למצא כאן.

>למילוי טופס מקוון לקבלת ויזה לארה”ב – לחצו כאן<

אגב, גם אם יש לכם דרכון של אחת מהמדינות הללו, אם יש לכם בנוסף אזרחות של עיראק, אירן, סוריה או סודאן, אתם חייבים לבצע הנפקת ויזה לארה”ב.

מה נותנת ויזה לארצות הברית?

לפי החוק האמריקאי, ויזה אינה מקנה זכות כניסה אוטומטית לארה”ב, רק הפקידים (או המחשבים) בביקורת הגבולות רשאים לאשר לאדם להכנס או לא להכנס לארה”ב, רק שללא ויזה לא ניתן לקבל אישור, יוצא אם כן שהויזה מקנה אישור לבקשת רשיון כניסה לארצות הברית.

היכן מבקשים ויזה לארצות הברית?

את הבקשה לצורך הנפקת ויזה לארה”ב יש להגיש לאחת משגרירויות ארה”ב הפזורות ברחבי העולם.

האם צריך להגיע פיזית לשגרירות כדי להגיש בקשה לויזה?

רוב מבקשי הויזה נדרשים להגיע בעצמם לשגרירות לראיון אישי לפני ההחלטה על הנפקת ויזה, ילדים מתחת לגיל 14 ומבוגרים מעל גיל 79 אינם צריכים להופיע לראיון, והם יכולים לשלוח את הבקשה בדואר.

כיצד מגישים בקשה לויזה?

ראשית יש למלא טופס DS160 , הטופס מורכב משאלות רבות ופרטים שונים שיש להכניס, בסיום המילוי יש לצרף תמונה. לאחר מכן יש להכנס לאתר הרשמי של הויזות, לשלם אגרה, ולקבוע תור או משלוח לפי הקריטריונים האמורים, באתר זה מזינים גם את הכתובת שאליה תגיע הויזה עם שליח לאחר ההנפקה.

מה הסיכוי שיסרבו לי לקבלת ויזה?

בדרך כלל כ-97% ממגישי הבקשה לצורך הנפקת ויזה לארה”ב מאושרות. עם זאת ישנם מגישי בקשה הנתקלים בסירוב לבקשת הויזה, בדרך כלל מפני שהקונסול שראיין אותם החליט שהם עלולים להשאר בארה”ב או לעשות שם פעילות בלתי חוקית.

סרבו לי לבקשת הויזה, מה אוכל לעשות?

ראשית, התשלום לא חוזר. שנית, יש להגיש בקשה חוזרת, בדרך כלל לא מומלץ להגיש בקשה שוב, לפני שנתוני התעסוקה ו/או הסיבה לסירוב השתנו.

לפרטים נוספים, אנא פנו אלינו ליעוץ: 6470*

מוזמנים לקרוא על – ויזה לארה”ב לילדים 

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שתף בפייסבוק
שלח בווטסאפ
שתף באימייל

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן