השוואה, אנחנו או turbo tax ו HR Block

השוואה, אנחנו או TURBO TAX ו HR BLOCK
Tax compare

לא תמיד משתלם להשתמש ב turbo tax ו HR Block

הנסיון מראה שבהרבה מקרים, משלמים יותר מס או לחלופין מקבלים פחות כסף בתור החזר מס, כשמשתמשים בתוכנות כמו turbo tax ו HR Block.

אזרחי ארה”ב המעוניינים למלא דוחות מס אמריקאים, כדי לעמוד בחובות הדיווח ולפעמים כדי לקבל החזר מס מארה”ב, נדרשים להתמודד עם הפיתוי הבא: תוכנות הדיווח כמו turbo tax ו HR Block, מציעות דיווח מס חינמי עד הכנסה בגובה מסויים, ומעבר לכך בתשלום קטן יחסית.

נפרט כאן כמה מהחסרונות בשימוש בתוכנות אלו מול התועלת בעזרה מקצועית כשלנו:
  1. בראש ובראשונה התוכנה לא ממקסמת את הזכויות שלכם בתור אזרחים הגרים בישראל. התוכנה לא מנצלת את מקסימום היכולות לניצול הטבות המס המגיעות לכם. לדוגמה: אם אתם רוצים לקבל החזר מס עבור הילדים שלכם, לא תוכלו לקבל את המקסימום בעזרת התוכנות הללו.
  2. אתם עומדים מול תוכנה באנגלית, לעומת עמידה מול מומחה מס אמריקאי, הדובר עברית כשפת אם.
  3. התוכנה היא חינמית רק בבסיס ממש, ברגע שרוצים לנצל את התכונות היותר מתקדמות שלהם, המחיר עולה.
  4. התוכנה דורשת מכם למלא הרבה פרטים, ולא תמיד ברור מה צריך למלא בתור אזרחי ארה”ב המתגוררים בישראל.
  5. במקרה של ביקורת, אין לכם מול מי לעמוד, אתם מלאתם את הפרטים, אתם תתמודדו לבד מול רשויות המס בארה”ב, אמנם התוכנה מציעה סוג של ביטוח מפני ביקורת, אבל קשה לדעת כמה אפקטיבית תכנית ביטוח כזו בהתחשב בכך שכל הטפסים כאן בישראל הם בעברית.

הנסיון שלנו מלמד שרוב האנשים שהשתמשו בעבר בתוכנות כמו Turbo Tax ו- HR Blocks, ועברו לעזרה המקצועית שלנו, הרויחו יותר כסף! בסופו של דבר אולי ניתן לחסוך כמה שקלים עם השימוש בתוכנות הללו, אבל ההפסד עולה פי כמה וכמה על הרווח!

בנוסף לזה חשוב לזכור שישנה חובת דיווח על הבנקים, את הדוח הזה התוכנות הללו לא ממלאות עבורכם, ואתם נשארים לבד מול רשויות המס האמריקאיות המטילות קנס עצום על מי שלא מדווח על חשבונות פיננסיים הנמצאים מחוץ לארצות הברית.

פנו אלינו עוד היום, קבלו שירות מצויין, והתחילו לחסוך כסף!

 

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שתף בפייסבוק
שלח בווטסאפ
שתף באימייל

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן