אזרחות אמריקאית לילדים – טופס g1145

אזרחות אמריקאית לילדים - טופס g1145
אזרחות אמריקאית לילדים – טופס g1145

אזרחות אמריקאית לילדים – טופס g1145

 

הרבה עסקנו בנושא של אזרחות אמריקאית לילדים מכח חוק הסבא, ובמסמכים שונים שיש למלא.

כאן נדבר על טופס מאוד מאוד חשוב שהמילוי שלו והצירוף שלו לתיק הבקשה ממש חשוב, אם כי לא הכרחי.

כיצד זה יתכן? אתם ודאי שואלים…

ובכן, מדובר ב אזרחות אמריקאית לילדים – טופס g1145

אתם ודאי שואלים, מה כל כך חשוב בטופס הזה, ואם הוא כל כך חשוב איך יתכן שהוא לא חובה?

הטופס הזה הוא טופס שמאפשר לרשויות בארצות הברית לתקשר אתכם דרך המייל. את הקבלה על התשלום והתכתבות עם המשרד הרלוונטי בארצות הברית, הכל יהיה דרך המייל אם תמלאו את הטופס הזה.

אם לא תמלאו את הטופס, מה שיקרה הוא שכל ההתכתבות תהיה בדואר רגיל, הקבלה על התשלום תשלח בדואר רגיל ותגיע רק אחרי כמה וכמה שבועות, וגם ההתכתבות עם המשרד הרלוונטי תהיה דרך הדואר הרגיל.

המשמעות של זה היא למשל, שאם חסרים לכם מסמכים, יקח כמה שבועות עד שהמכתב שאומר שחסרים המסמכים יגיע אליכם, לאחר מכן עד שתשלחו חזרה בדואר את המסמכים החסרים יקחו עוד כמה שבועות, ואם עדיין חסרים עוד מסמכים הסחבת הזו תמשיך עוד ועוד….

בסוף ישלחו לכם מכתב עם הצעה ליום מתאים לראיון ועד שתשלחו אותו אליהם ועד שהם יחזירו לכם את התאריך שקבעו עם זימון, הרבה מאוד זמן יקר יחלוף.

לכן מומלץ מאוד למלא את הטופס הזה, ולצרף אותו לתיק, ואז כעבור כשבועיים מהגעת המשלוח לארה”ב עם התיק שלכם, תקבלו קבלה עם מספר מעקב במייל, וכבר תוכלו לעקוב אחר מצב הטיפול בתיק, באתר של רשות ההגירה.

לאחר מכן תקבלו הודעה במייל כשחסר מסמך ותוכלו לארגן את המסמך לסרוק ולשלוח במייל, ואם עדיין חסר משהו, הם יודיעו במייל. כשהתיק מוכן וצריך לקבוע תור לראיון הם ישאלו אתכם במייל אילו תאריכים מתאימים לכם, ואת התשובה שתשלחו להם במייל הם יקבלו מייד, תוך כמה ימים כבר יהיה לכם הזמנה לראיון במייל.

צפו בסרטון להדרכה כיצד למלא את הטופס:

לפרטים נוספים צרו קשר:

[pojo-form id=”858″]

 

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שתף בפייסבוק
שלח בווטסאפ
שתף באימייל

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן