הנפקת ויזה לארה”ב לקטין

הנפקת ויזה לארה”ב לקטין | ויזה לארצות הברית לילדים

הנפקת ויזה לארה"ב לקטין
ויזה לארה”ב לילדים

הנפקת ויזה לארהב לקטין דומה מאוד להנפקת אשרת כניסה למבוגר, למעט הבדל חשוב אחד. כאשר מוציאים ויזה לקטין והכוונה לקטין מתחת גיל 14, לא צריך להביא את הקטין לראיון אישי.

>למילוי טופס מקוון לקבלת ויזה לקטין – לחצו כאן<

על כל מועמד לאשרת תייר אמריקנית מגיל 14 ועד גיל 80 להשלים ראיון אישי בשגרירות או בקונסוליה, שם יחליט הקונסול אם לאשר אשרת תייר לארצות הברית או לא.

הסיבה לסירוב לויזה עשויה להיות בשל הסיבה כי המבקש ויזה לארה”ב מעלה חשד כי בכוונתו להתיישב בארצות הברית ו / או לעבוד בה שלא כדין, אפילו רישום פלילי עלול להוות סיבה לסירוב להנפיק אשרה למועמד.

מתחת לגיל 14, וזה כמובן רלוונטי בתהליך הנפקת ויזה לארצות הברית לילדים אין צורך להגיע אישית לשגרירות או לקונסוליה כדי לקבל שם אישור לויזה.

מידע נוסף

כיצד להגיש בקשה לויזה לארצות הברית לילדים או לילד עד גיל 14?

ויזה לארה"ב לילדים
ויזה לארצות הברית לילדים

לאחר השלמת כל הטפסים והתשלום, אנא עבור לאחד מסניפי הדואר של ישראל בסמוך למקום מגוריך, הבא את הטפסים עם תמונה, דרכון ישראלי תקף ושוברים שונים ושלח את הכל לשגרירות ארהב בתל אביב או אל הקונסוליה האמריקאית בירושלים.

בדרך כלל, הדרכון חוזר עם ויזה עם שליח בתוך שבועיים.

אתה יכול לקבל מדואר ישראל, וגם דרך אתר הויזה רשמי, שבו פתחת חשבון בעת ​​הרישום לויזה, מספר מעקב, ובמקרים דחופים אתה יכול להתקשר ולבקש להגיע לדואר ישראל – מרכז דואר שליחים ולקחת את הדרכון עם הויזה בעצמך.

שאר התהליך כולל את השלמת הטפסים עם כל הפרטים של התינוק, פרטי הנסיעה, ואת השאלות הרבות שיש לענות, דומים מאוד להגשת בקשה לויזה למבוגר.

בנוסף, פתיחת חשבון באתר ויזה רשמי, תשלום ורישום וכל ההליכים שמסביב צריך לעשות בדיוק כפי שאתה עושה בעת הגשת בקשה לויזה מבוגר.

ברגע שתזין את תאריך הלידה של התינוק, תקבלו שוברים מיוחדים שבאמצעותם תוכלו לשלוח את הויזה לקונסוליה או לשגרירות ללא צורך בתשלום נוסף.

לקבלת עזרה נוספת בנוגע לנושא הנפקת ויזה לארצות הברית לילדים / לקטין, צרו עמנו קשר ונשמח לעזור.

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלח בווטסאפ
שיתוף ב email
שתף באימייל

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן