הוצאת ויזה לארצות הברית לתינוק

הוצאת ויזה לארצות הברית לתינוק

הוצאת ויזה לארצות הברית לתינוק, דומה ברובה להוצאת ויזה למבוגר מלבד הבדל אחד חשוב, כשמוציאים ויזה לתינוק אין צורך להביא את התינוק לראיון אישי.

>למילוי טופס מקוון לקבלת ויזה לתינוק – לחצו כאן<

כל מבקש ויזת תייר לארהב מגיל 14 ועד גיל 80, מלבד מילוי כל הטפסים המתאימים כפי הדרישות המפורטות במקומות שונים, צריך להגיע לראיון אישי בשגרירות או בקונסוליה, ושם יחליט הקונסול האם לאשר לו ויזת תייר לארהב או לא.

הסיבה לסרב לויזה יכולה להיות בגלל החשד שהאדם – המועמד מבקש הויזה מעורר חשד שהוא מתכוון להשתקע שם בארהב ו/או לעבוד שם בצורה לא חוקית, גם עבר פלילי יכול להיות סיבה לסירוב להנפקת ויזה לארה”ב למועמד.

מתחת לגיל 14, וזה כמובן רלוונטי בתהליך הוצאת ויזה לארצות הברית לתינוק – אין צורך להגיע באופן אישי לשגרירות או לקונסוליה כדי לקבל שם אישור לויזה.

מידע נוסף

איך מוציאים ויזה לתינוק?

הצורה שבה מבקשים ויזה לארצות הברית לתינוק או לילד עד גיל 14 היא, לאחר מילוי כל הטפסים, והתשלום, יש לגשת לאחד מסניפי דואר שליחים של דואר ישראל, הקרובים למקום מגוריכם, (דבר זה נתון לשינוי, בעבר היה זה דרך מוקד UPS) ולשלוח את הטפסים עם תמונה, דרכון ישראלי בתוקף ושוברים שונים לשגרירות ארהב בתל אביב או לקונסוליה האמריקאית בירושלים.

בדרך כלל ויזה לארה”ב לתינוק חוזרת עם שליח הביתה תוך שבועיים. ניתן לקבל מדואר ישראל, וגם דרך האתר הרשמי של הויזה, בו פתחתם חשבון כשעשיתם את הויזה, מספר מעקב אחר הויזה, ובמקרים דחופים ניתן להתקשר ולגשת למוקד דואר שליחים ולקחת את הויזה.

כל שאר תהליך הוצאת ויזה לארה”ב לתינוק כולל מילוי הטפסים עם כל הפרטים של התינוק, פרטי הנסיעה, והשאלות הרבות שיש לענות עליהם, יש לעשות כמו בבקשת ויזה למבוגר.

כמו כן פתיחת חשבון באתר הויזה הרשמי, תשלום ורישום וכל הפרוצדורה שמסביב יש לעשות בדיוק כפי שעושים בהגשת בקשת ויזה לבגיר.

ברגע שמזינים את תאריך הלידה של התינוק, אוטומטית יונפקו לכם שוברים מיוחדים איתם תוכלו לשלוח את הויזה לקונסוליה או לשגרירות ללא צורך בתשלום נוסף.

לעזרה נוספת בנושא הוצאת ויזה לארה”ב לתינוק, צרו איתנו קשר ונשמח לעזור בהקדם.

הלישכה למנהל אמריקאי

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

שיתוף ב facebook
שתף בפייסבוק
שיתוף ב whatsapp
שלח בווטסאפ
שיתוף ב email
שתף באימייל

יש לכם שאלה? השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

דילוג לתוכן